Magister farmacji - Tychy

Numer referencyjny oferty pracy:
16427
Stanowisko:
Rodzaj placówki:
Formy zatrudnienia:
Wymiar etatu:
Lokalizacja:
Miejscowość:

Apteka w Tychach "Apteka Blisko Ciebie" zatrudni magistra farmacji.

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki
- udzielania Pacjentom fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych
- realizacja recept
- sporządzanie i wydawanie leków recepturowych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (ukończone studia farmaceutyczne i posiadanie PWZ)
- umiejętność pracy w zespole, jak i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
- umowę o pracę bez okresu próbnego
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość ciągłego rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
- stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych – udział w szkoleniach
- możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie
- pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole
- poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych