Dietetyk - Starachowice

Numer referencyjny oferty pracy:
19610
Stanowisko:
Rodzaj placówki:
Formy zatrudnienia:
Wymiar etatu:
Lokalizacja:
Miejscowość:

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie jadłospisów.
  • Tworzenie nowych standardów w zakresie planowania żywienia.
  • Stały kontakt z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym.
  • Organizacja szkoleń instruktażowych z zakresu dietetyki.

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - WYMAGANE.
  • Doświadczenie w żywieniu zbiorowym.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Wysokich umiejętności komunikatywnych.
  • Pozytywnego nastawienia do życia.
  • Ukierunkowania na wspólny cel.
  • Posiadanie prawa jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity pracownicze - karta sportowa.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.