Chirurg Szczękowy

Numer referencyjny oferty pracy:
20600
Stanowisko:
Specjalizacja:
Rodzaj placówki:
Formy zatrudnienia:
Wymiar etatu:
Lokalizacja:
Miejscowość:
Dzielnica:

Główne obowiązki:

  • udzielanie konsultacji w ramach poradni NFZ oraz wizyt komercyjnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • wykonywanie zabiegów , operacji

Od Kandydata oczekujemy:

  • tytuł lekarza specjalisty lub po 2 roku specjalizacji,
  • umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta,
  • umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub  B2B
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.