Oferty pracy: Śródmieście

REJESTRATOR/KA MEDYCZNY/A - WARSZAWA

OBOWIĄZKI:

- rejestracja pacjentów osobiście przychodzących i telefoniczna
- praca w systemie Eurosoft (przyuczenie na miejscu)
- miłe, przyjazne i empatyczne podejście do klienta
- bieżąca obsługa Pacjentów (przygotowywanie dokumentacji medycznej, RODO, pobieranie opłat za wizytę, udzielanie informacji w zakresie specyfiki udzielanych świadczeń i usług oraz cennika)
- budowanie pozytywnego wizerunku placówki odpowiedzialność za miejsce pracy oraz powierzone informacje

WYMAGANIA:

Lekarz Urolog - Warszawa Śródmieście

Specjalistyczna Poradnia Urologiczna dla dorosłych poszukuje do współpracy lekarza specjalistę z zakresu urologii.

Oferujemy:

  • dowolną formę zatrudnienia - do uzgodnienia z lekarzem,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • wsparcie kadry zarządzającej, pielęgniarskiej oraz wykwalifikowanego personelu recepcyjnego.
  • pracę w nowoczesnej, dobrze wyposażonej placówce,
  • opiekę medyczną dla lekarza  i jego rodziny.