Pytania i odpowiedzi

Serwis praca.medycyna.pl - Q&A

 

 1. Czemu służy serwis praca.medycyna.pl?
  Serwis www.praca.medycyna.pl jest poświęcony ofertom pracy dla lekarzy i personelu medycznego w placówkach medycznych w całej Polsce. Służy zarówno poszukującym pracy, którzy mogą aplikować na wybrane ogłoszenia, jak i pracodawcom, którym zależy na powiększeniu czy uzupełnieniu zespołu i publikacji stosownych ogłoszeń na naszych łamach.

   

 2. W jaki sposób mogę zacząć korzystać z Waszej strony?
  Aby móc zacząć korzystać z serwisu praca.medycyna.pl jako pracodawca, musisz:
  a) założyć konto w serwisie,
  b) zakupić wybraną liczbę ogłoszeń,
  c) stworzyć i opublikować ogłoszenie o pracę.
  Potem możesz tylko cieszyć się z kolejnych udanych rekrutacji, zakończonych dzięki wykorzystaniu możliwości naszego serwisu. :)
 3.  

 4. Jak założyć konto pracodawcy?
  Aby umieścić ogłoszenie o pracę na serwisu praca.medycyna.pl, należy w pierwszej kolejności założyć konto pracodawcy w serwisie. Pamiętaj, aby przy tworzeniu konta podać aktualne dane, takie jak: a) adres mailowy, na który mają być przesyłane informacje o nowych aplikacjach na Twoje ogłoszenie,
  b) numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować w razie problemów,
  c) prawidłowe dane firmy (nazwa placówki medycznej, nazwa podmiotu gospodarczego etc.) w celu bezproblemowej weryfikacji konta.

  Zachęcamy też do dodania opisu swojej firmy. Nowe konto pracodawcy musi być zatwierdzone przez administratora, co zajmuje maksymalnie 48 godzin. W przypadku braku aktywacji konta w tym czasie, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (ogloszenia@farmacja.hr).
  Po aktywowaniu konta możesz tworzyć i publikować oferty, a także przeglądać i pobierać aplikacje na Twoje ogłoszenia (przez 30 dni od ich przesłania).
 5.  

 6. Jak mogę zamówić i opłacić zakupione ogłoszenie?
  Ogłoszenia można zamówić i opłacić na dwa sposoby:
  a) metodą szybkiej płatności dotpay przy składaniu zamówienia przez serwis praca.medycyna.pl: zostają one dodane do konta od razu po opłaceniu zamówienia,
  b. przelewem bankowym na podstawie faktury kredytowej, która wystawiana jest po wcześniejszym wypełnieniu formularza zamówienia, dostępnego pod adresem: https://praca.medycyna.pl/zakup-ogloszen. Ogłoszenia zostają dodane do danego konta od razu po złożeniu zamówienia, a faktura, przesłana drogą mailową, musi zostać opłacona w ciągu 14 dni.
  Po dodaniu ogłoszeń do konta możesz w dowolnym czasie opublikować swoje ogłoszenie w serwisie.

   

 7. Ile kosztuje zakup ogłoszenia?
  Publikacja oferty pracy jest możliwa w zamian za zakup wybranej przez siebie liczby ogłoszeń. Aktualny cennik zakupu jednego, 3 lub 10 ogłoszeń można znaleźć pod adresem: https://praca.medycyna.pl/cennik. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większej liczby ogłoszeń, złóż zamówienie poprzez formularz online: https://praca.medycyna.pl/zakup-ogloszen lub drogą mailową.

   

 8. W ciągu ilu dni mogę wykorzystać zakupione ogłoszenie?
  Zakupione ogłoszenia można wykorzystać w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie.
 9.  

 10. Jak opublikować ogłoszenie o pracę w serwisie praca.medycyna.pl?
  Publikacja ofert pracy jest możliwa po założeniu konta i zakupie ogłoszeń. Następnie zalogowany w panelu pracodawcy użytkownik może stworzyć i opublikować ogłoszenie o pracę. W tym celu należy podać nazwę stanowiska, wymiar pracy, województwo, lokalizację oraz szczegółową treść ogłoszenia, a także nieobowiązkowo: specjalizację, wynagrodzenie oraz dzielnicę/osiedle w danej lokalizacji. Ogłoszenie musi być zgodne z regulaminem serwisu.
 11.  

 12. Czy na serwisu praca.medycyna.pl mogę umieszczać informacje o rekrutacjach zagranicznych?
  Jak najbardziej, zachęcamy pracodawców do publikowania także zagranicznych propozycji kierowanych do lekarzy i personelu medycznego z zastrzeżeniem, że musi być ono zgodne z regulaminem serwisu.

   

 13. Dlaczego moje ogłoszenie zostało zablokowane?
  Ogłoszenia w serwisie praca.medycyna.pl są blokowane przez ich niezgodność z regulaminem. Najczęstszymi powodami blokady są: opublikowanie jednego ogłoszenia dot. dwóch różnych stanowisk lub kilku odrębnych lokalizacji oraz podawanie danych kontaktowych w jego treści. W przypadku otrzymania takiej informacji na adres e-mail prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta (ogloszenia@farmacja.hr) w celu ustalenia przyczyny blokady, odpowiedniej edycji ogłoszenia i przywrócenia go na stronę praca.medycyna.pl.

   

 14. Czego nie mogę opublikować w treści ogłoszenia?
  Zgodnie z regulaminem serwisu, niedozwolone jest publikowanie w treści ogłoszenia numerów telefonów, adresów e-mail oraz linków odsyłających do stron zewnętrznych. Dodatkowo, ogłoszenie może zawierać informację o rekrutacji tylko na jedno stanowisko i tylko w jednej lokalizacji.

   

 15. Czy mogę edytować treść ogłoszenia?
  Aby edytować treść ogłoszenia, należy skontaktować się mailowo z Biurem Obsługi Klienta (ogloszenia@farmacja.hr). W treści maila należy podać link do edytowanego ogłoszenia oraz informację, co chcesz zmienić w jego treści.

   

 16. Przez ile dni moje ogłoszenie jest widoczne na Waszej stronie?
  Ogłoszenie jest aktywne na stronie przez 30 dni. Po wygaszeniu ogłoszenia, możesz je ponownie aktywować - będzie to równoznaczne z utratą jednej publikacji (punktu) z Twojego konta.
   
 17. Przez ile dni mam dostęp do CV kandydata, który odpowiedział na moje ogłoszenie?
  CV kandydatów, którzy przesłali aplikacje w odpowiedzi na Twoje ogłoszenie, możesz przeglądać i pobierać przez 30 dni od dnia aplikacji. Po upływie tego terminu, zgodnie z zasadami przetwarzania danych osobowych, zgłoszenia zostają usunięte z serwisu.
 18.  

 19. Czy mogę opublikować jedno ogłoszenie dot. rekrutacji na różne stanowiska w tej samej placówce medycznej?
  Nie. Zgodnie z regulaminem serwisu pojedyncza oferta pracy może zawierać informacje o rekrutacji tylko na jedno stanowisko.

   
 20. Czy mogę opublikować jedno ogłoszenie dot. rekrutacji w różnych miastach, gdzie znajdują się moje placówki medyczne?
  Nie. Zgodnie z regulaminem serwisu pojedyncza oferta pracy może zawierać informacje o rekrutacji tylko w jednej lokalizacji. Wyjątkiem jest publikowanie ofert dotyczących różnych dzielnic/osiedli w ramach jednej lokalizacji (miasta).

   

 21. Czy mogę opublikować jedno ogłoszenie dot. rekrutacji w różnych dzielnicach/osiedlach w ramach jednej lokalizacji (miasta)?
  Tak. Jeśli dana placówka medyczna rekrutuje na to samo stanowisko do różnych punktów w ramach jednej lokalizacji (miasta), można zawrzeć to w jednym ogłoszeniu.

   

 22. Co zyskuję, publikując ogłoszenie na Waszej stronie?
  Umieszczając ogłoszenie na serwisu praca.medycyna.pl otrzymujesz:
 23. - 30 dni publikacji ogłoszenia w największym serwisie z ofertami pracy dla lekarzy i personelu medycznego,

  - możliwość wykorzystania zakupionych ogłoszeń bezterminowo,- wysyłkę mailingu z najnowszymi ofertami pracy do lekarzy i personelu medycznego,

  - promocję ofert na fanpage’u praca.farmacja.pl w  portalu Facebook.

   

 24. Czy mogę wyróżnić swoją ofertę pracy, by była bardziej widoczna w serwisie?
  Tak, istnieje możliwość wyróżnienia oferty poprzez:
 25. a) przypięcie jej na górze strony,

  b) oznaczeniu jej jako “Superoferta”.

  W przypadku zainteresowania wyróżnieniem ogłoszenia, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (ogloszenia@farmacja.hr).